Pielęgnacja drzew przy kościele
Za pomoc przy pielęgnacji drzew bardzo dziękujemy.
Nowe klęczniki
Nasza parafia wzbogaciła się o komplet 6 nowych klęczników. Znajdują się one przy stopniu komunijnym służąc nam jako forma balasek komunijnych.
Ks. Proboszcz gościem programu „Miedzy Ziemią a Niebem”
W niedzielę 28 lipca Ks. Proboszcz został zaproszony do programu "Między Ziemią a Niebem" w TVP1. Rozmawiali o najnowszej instrukcji watykańskiej o parafiach. Zapraszam do oglądania.https://vod.tvp.pl/video/miedzy-ziemia-a-niebem,26072020,48838497?fbclid=IwAR33YKHXWkqN-pMS-p2C_NM28YNZwUeIMQkFSxo3Hbqt9kRmf1QikvlbiEE
„Kronika Beskidzka” o biegu w Leśnej
Parafia pod wezwaniem świętego Michała Archanioła w Leśnej słynie z propagowania idei krwiodawstwa, dawstwa szpiku i transplantacji O tym swoistym fenomenie "Żywiecka" rozmawia z jej proboszczem, księdzem Piotrem Sadkiewiczem. Wywiad ten znajdziecie w najnowszym wydaniu [...]
Ogólnopolska pielgrzymka dawców krwi i szpiku kostnego
Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Dawców Krwi i Szpiku Kostnego oraz ich rodzin w dniu 25. lipca 2020r. w Krakowie-Łagiewnikach. Szczegóły na plakacie poniżej
Rodzinna Komunia Święta
W ostatnią niedziele odbyła się kolejna tak zwana Rodzinna Pierwsza Komunia Święta. Tym razem trójka chłopców z klasy 3 z Siennej przystąpiła po raz pierwszy do Stołu Pańskiego.
Gość Niedzielny o naszej parafii
Redakcja Gościa Niedzielnego naszej diecezji pisze o nowych łóżkach do naszej parafialnej wypożyczalni.Więcej pod linkiem:https://bielsko.gosc.pl/doc/6390250.Prezent-dla-papieza-trafil-z-Lesnej-do-trzynasciorga-chorychorazhttps://bielsko.gosc.pl/gal/spis/6390265.Lozka-rehabilitacyjne-od-parafii-w-Lesnej-dla-obloznie-chorych
Zbieramy nakrętki
Pomagać można na różne sposoby. Dzięki pomysłowi Pana Marcina, właściciela Aquaparku w Leśnej na parkingu naszego kościoła stanął taki oto kosz na nakrętki. "Zbieramy i pomagamy" a przy okazji dbamy o środowisko.
Rodzinna Komunia Święta
W gronie najbliższej rodziny 4 uczniów ze szkoły w Siennej w niedzielę 28 czerwca na Mszy Świętej o godz. 12:00, której przewodniczył ks. Proboszcz przyjęły po raz pierwszy Komunię Świętą.








