Podsumowanie roku formacyjnego Dzieci Maryi
W sobotę 20 czerwca w Wiepszu odbył się zjazd [...]
W sobotę 20 czerwca w Wiepszu odbył się zjazd [...]
Systematycznie co czwartek o 16:30 spotykamy się w salce [...]
W ramach podziękowań za piękną służbę przy ołtarzu LSO, [...]
24 stycznia odbył się tradycyjny kulig (w końcu na [...]
8 grudnia to wyjątkowy dzień dla Wspólnoty Dzieci Maryi. [...]
Zanim do naszej parafii przyjedzie ks. biskup Piotr Greger [...]
Za nami pierwsze powakacyjne spotkanie. Zapraszamy do nas w [...]
W niedzielne popołudnie na wspólnym ognisku spotkali się członkowie [...]