Tegoroczny Adwent będziemy przeżywać pod patronatem bł. Jana Pawła II.

 

 

Na Mszach św. roratnich będziemy poznawać postać Wielkiego Błogosławionego i Wielkiego naszego Rodaka Jana Pawła II. Pomoże nam w tym program roratni przygotowany przez Redakcję „Małego Gościa Niedzielnego”. Czymś wyjątkowym będzie fakt przeżywania rorat przy relikwiach Bł. Jana Pawła II, które w lipcu otrzymaliśmy od Arcybiskupa Lwowa. Ale od kilku dni oprócz relikwii I stopnia posiadamy też relikwie III stopnia podarowane przez rodzinę Wojtyłów z Czańca naszej parafiance, która  przekazała część tych relikwii do naszego kościoła. Jest to fragment ubioru liturgicznego Jana Pawła II. Codziennie uczestnicy rorat będą losowć relikwiarz z tą relikwią aby zabrać ją do domu i zgromadzić całą rodzinę na wspólnej modlitwie.

Roraty można na bieżąco śledzić tutaj.