Pielgrzymka na Dolny Śląsk- dzień 2
Z wizytą mieście Leśna. Dziękujemy księdzu proboszczowi Grzegorzowi i [...]
Z wizytą mieście Leśna. Dziękujemy księdzu proboszczowi Grzegorzowi i [...]
Kolejne spotkanie naszej grupy przygotowującej się do Sakr. Bierzmowania [...]
1-wszego dnia naszej pielgrzymki odwiedziliśmy Muzeum Motoryzacji oraz Sankt. [...]
W ramach podziękowań za piękną służbę przy ołtarzu LSO, [...]
Po 4 latach misji we Włoszech zleconej przez Generała [...]
Po świątecznej przerwie wróciliśmy do naszych spotkań Alpha dla [...]
[...]
Drodzy parafianie i goście życzymy Wam: Niech radość Zmartwychwstania [...]