Już po raz 18-sty w naszej Parafii odbył się Korowód Świętego Mikołaja. Punktualnie o godzinie 16:30 rzesze przybyłych osób przywitały niebiańskiego gościa z jego anielskim orszakiem. Nasz gość dłuższą chwilę chodził wśród tłumu, aby dotrzeć osobiście do każdego kto przybył na tą wyjątkową uroczystość. Jak się później okazało Święty Mikołaj nie próżnował na niebiańskich lekcjach muzyki, zagrał ku uciesze wszystkich na trombicie oraz flecie. Aby ukazać naszą radość z wizyty niezwykłego gościa, niebo rozświetliło się w kolorowych barwach sztucznych ogni. Po zakończeniu uroczystości przy kościele Święty Mikołaj ruszył w wędrówkę do domów grzecznych dzieci.

W tym roku Korowód Świętego Mikołaja poprowadził pan Jacenty Ignatowicz. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej niezwykłej uroczystości.

O Korowodzie można znaleźć także na stronach: Blog Lipowa i okolice, Galeria Lipowa i okoliceDiecezja bielsko-żywiecka, Katolicka Agencja Informacyjna, Nasze Miasto