Już w najbliższy poniedziałek, 1 grudnia 2014 r., wyruszymy w fascynującą roratnią drogę, która doprowadzi nas do proraty-plakat-200x553rzeżywania tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Naszą przewodniczką w tej drodze będzie św. Teresa z Avila.

Dlaczego św. Teresa?

Wybraliśmy właśnie ją, ponieważ odnalazła drogę do Boga i otworzyła Mu swoje serce. Dodatkowym powodem jest to, że Ojciec Święty Franciszek ogłosił Rok Życia Konsekrowanego. Na tegorocznych roratach pragniemy wspólnie modlić się o nowe powołania, aby nie zabrakło gorących serc, które tak jak św. Teresa oddadzą swoje życie Jezusowi.

Święta Teresa towarzyszyć nam będzie także w swoich relikwiach. Każdego dnia jedno dziecko otrzyma relikwie tej wielkiej świętej do domu, aby w gronie rodzinnym modlić się o nowe powołania zakonne oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziny.

Zapraszamy na roraty od poniedziałku do soboty o godz. 17:30!