Prawie cały dzisiejszy dzień minął nam na zwiedzaniu przepięknego Trójmiasta. Nasz przewodnik – pan Łukasz Darski – w ciekawy i pasjonujący sposób opowiadał nam bogatą historię: Gdańska, Gdyni i Sopotu. Zwiedziliśmy m. in. port w Gdyni, fortyfikacje w Gdańsku oraz starówkę Gdańska. Odwiedziliśmy także Centrum Nauki Hewelianium, gdzie mogliśmy w praktyce sprawdzić swoją wiedzę z fizyki, chemii czy matematyki, a zarazem bawiąc się mogliśmy jeszcze lepiej poznać te dyscypliny nauki. Nasz dzisiejszy dzień zakończyliśmy w niezwykły sposób, bowiem uczestniczyliśmy w mszy św. odprawianej nad brzegiem morza.

Tematem dzisiejszych rozważań były słowa: „Z Chrystusem wędruję całe życie”. Mały Książę wędrował po różnych planetach, my także nieustannie wędrujemy i tak jak on poszukujemy w swoim życiu szczęścia. Tylko wędrowanie do Chrystusa i z Chrystusem może przynieść nam prawdziwe szczęście, a na końcu naszej doczesnego pielgrzymowania – zbawienie.