W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia, podczas Mszy św. o godz. 6:30 zakończyliśmy tegoroczne Roraty. Podczas tej Mszy św. Harcerze przekazali Naszej Parafii światło z Betlejemskiej Groty. Rodziny osób zmarłych od ostatniej Wigilii otrzymały znicze z Betlejemskim Światłem, które potem zaniosły na groby swoich bliskich zmarłych.

Na Mszy św. odbyło się także wielkie losowanie roratnich nagród, spośród wszystkich odpowiedzi, składanych przez dzieci w poszczególne dni rorat. Pragniemy podziękować wszystkim dzieciom, które uczestniczyły w tegorocznych roratach. Życzymy wszystkim dzieciom szczególnej opieki Wielkiego Polaka bł. Jana Pawła II, którego życie poznawaliśmy w czasie tegorocznych rorat i którego relikwie gościły przez dobę w każdej z 22 losowanych codziennie rodzin.

44 45 46 47 48 49 50 51 52 53