Nieszpory grup parafialnych
Na progu Adwentu - w pierwszą niedziele Adwentu- przedstawiciele grup modlitewnych i formacyjnych przestrzegając zasad sanitarnych spotkali się na wspólnej modlitwie. Nabożeństwo odbyło się ponieważ, na razie nie możemy spotykać się w sposób regularny w [...]
Ogólnopolskie Rekolekcje ODDANIE33 – ZAPROSZENIE
ŹRÓDŁO: https://www.oddanie33.pl/ Projekt ODDANIE33 to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem - Jezusowi. Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX wieku. Dlaczego to robimy? Ponieważ [...]
Nowi ministranci
W Uroczystość Chrystusa Króla- patronalne święto Służby Liturgicznej do naszej wspólnoty dołączyło czterech nowych ministrantów. Gratulujemy.
Stroiki od Dzieci Maryi
Mimo niesprzyjających warunków epidemiologicznych Animatorom Dzieci Maryi udało się stworzyć stroiki na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. W zaistniałej sytuacji prosimy osoby, które by chciały nabyć taki stroik o kontakt z Animatorem Mariuszem, lub ks. Paweł, [...]
Dzieci Maryi – on line
Grupa Dzieci Maryi musiała przenieść swoje spotkania w wirtualną rzeczywistość. Chcemy jednak wrócić do realu.
Zaproszenie na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny
Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny w dniu Święta Niepodległości. Zapraszamy na Mszę Świętą 11 Listopada o godz. 17:30.Otoczmy modlitwą wszystkie sprawy naszego kraju. Módlmy się o pokój i ducha zgody między [...]
Funkcjonowanie Parafii
W związku z kolejnymi obostrzeniami epidemiologicznymi od soboty 7 listopada w naszym kościele na Mszach Świętych i Nabożeństwach może przebywać 45 osób. - przypominamy o zakrywaniu ust i nosa.- przed wejściem do świątyni dezynfekujemy ręce. [...]
Zmarła s. Stanisława Jagiełło
Z żalem informujemy, że wczoraj- 29 października zmarła Siostra Stanisława Jagiełło (Szarytka). Miałą 54 lata. To Siostra Stanisława zakładała w naszej parafii Dzieci Maryi. Opiekowała się naszą wspólnotą przez kilka lat. W intencji zmarłej siostry [...]
Wymiana witraży
Z 3 miesięcznym opóźnieniem z powodu pandemii udało się wymienić pierwsze okno z witrażem. Nowe okna mają potrójne szyby zespolone, w które wmontowany jest witraż. Następnie dwa okna będą montowane końcem listopada. Dziękujemy za ofiary [...]








