OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

09 marca 2025 r.

1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych, które odprawiamy: Gorzkie Żale w niedziele o godz. 1645 i Drogę Krzyżową w piątki o godz. 1645 . Zachęcamy aby w trakcie tych nabożeństw korzystać z sakramentu spowiedzi.

2. W czwartek na godz. 1800 zapraszamy kandydatów do bierzmowania oraz młodzież w wieku od 16 do 20 lat na kurs ALFA, który odbywa się w salce pod kościołem.

3. W przyszłą niedzielę włączmy się do ogólnopolskiej akcji pomocy Afryce przez składanie dowolnych ofiar do skarbonek pod chórem.

4. Dziś po wieczornej Mszy św. na plebani odbędzie się spotkanie Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej.

5. W dniach od 30 kwietnia do 3 maja z naszej diecezji wyruszy piesza pielgrzymka do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Do 5 kwietnia trwają zapisy – dla mieszkańców Żywiecczyzny w kawiarni przy konkatedrze w Żywcu.

6. Organizatorzy akcji „Cała Polska smaży pączki” oraz Rodzice chorych dzieci bardzo dziękują Mieszkańcom Parafii Leśna za piękne wsparcie na leczenie. Przy naszym kościele w ramach kiermaszu ciast zebrano kwotę 11.936 zł. Nadal trwa akcja zbierania puszek aluminiowych oraz plastikowych nakrętek.