OGŁOSZENIA PARAFIALNE
UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
12 kwietnia 2026 r.
1. W liturgii dnia dzisiejszego przeżywamy uroczystość Bożego Miłosierdzia – odpust parafialny. Na godz. 1100 zapraszamy na sumę odpustową połączoną z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia i procesją wokół kościoła.
2. W piątek comiesięczny dzień modlitw do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy na godz. 1730 modlitwę różańcową, na godz. 1800 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 1830 będzie Msza św.
3. Przypominam, że parafia organizuje samolotową pielgrzymkę na Maltę w dniach 9-16 września. Program i zapisy na stronie internetowej parafii.
4. W czwartek 16 kwietnia o godzinie 500 z parkingu przy kościele 51 osób wyjeżdża na 3-dniową pielgrzymkę na Dolny Śląsk (Oława, Trzebnica, Leśna – zamek Czocha, Krzeszów, Świdnica, Wambierzyce, Kudowa Zdrój, Złoty Stok).
5. Zachęcamy do wsparcia rehabilitacji naszych małych parafian – Nikodema i Michała, zmagających się z chorobami genetycznymi, wymagającymi ogromnych nakładów finansowych.