XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

06 października 2024 r.

1. W przyszłą niedzielę w całym kościele będzie obchodzony XXIV Dzień Papieski pod hasłem ,,Św. Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia”. Przed kościołem wolontariusze przeprowadzą zbiórkę pieniężną na stypendia dla dzieci i młodzieży uzdolnionej.

2. W przyszłą niedzielę odpust ku czci świętej Jadwigi Śląskiej. O godz. 1020 od Figury Św. Jadwigi przy placu 400-lecia wsi Sienna wyruszy procesja do kościoła. Suma odpustowa rozpocznie się o godz. 1100. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Panie z KGW, Strażaków, poczty sztandarowe, Radę Parafialną, dziewczynki do sypania kwiatów, służbę liturgiczną i wszystkie grupy parafialne. Prosimy przygotować sztandary i feretrony. Kazania wygłosi i sumę odpustową odprawi ks. Zdzisław Grochal – proboszcz parafii w Porąbce.

3. Na modlitwę różańcową zapraszamy codziennie na godz. 1645.

4. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów i lektorów będzie w poniedziałek o godz. 1600.

5. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii świętej.

We czwartek po Mszy wieczornej spotkanie z kandydatami i rodzicami przygotowującymi się do sakramentu Bierzmowania.

6. W zakrystii przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Wypominki prosimy wypisywać na wydrukowanych kartkach, które można zabrać spod chóru. Prosimy o wyraźne i czytelne wypisywanie zmarłych. Wypominki roczne przyjmujemy do 15 listopada.

7. Bardzo dziękuję Paniom z KGW Leśna i KGW Sienna oraz Panom z Rady Parafialnej za wykonane porządki wokół kościoła i na Placu Jana Pawła.