ODPUST KU CZCI ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

12 października 2024 r.

1. Dziś wraz z mieszkańcami Siennej przeżywamy odpust ku czci świętej Jadwigi Śląskiej. O godz. 1020 z Placu 400-lecia Wsi Sienna wyruszy procesja do kościoła. Suma odpustowa rozpocznie się o godz. 1100.

Dziś obchodzimy XXIV Dzień Papieski pod hasłem ,,Św. Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia”. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na stypendia dla dzieci i młodzieży uzdolnionej.

2. Na codzienne nabożeństwa różańcowe zapraszamy na godz. 1645.

3. W piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia. Na modlitwę Koronki do Bożego Miłosierdzia zapraszamy po wieczornej Mszy św.

4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

• we wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa

• w środę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

• w czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

• w piątekświęto św. Łukasza

5. Na wypominki roczne przyjmujemy w zakrystii do 15 listopada. Bardzo prosimy aby wypominki zarówno roczne jak i jednorazowe wypisywać na kartkach i składać je w zakrystii po Mszach św. Prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk zmarłych.