XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

• w środę – święto św. Stanisława Kostki

• piątek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja, Pawła i Towarzyszy

• w sobotę – Święto św. Mateusza

2. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, która będzie przed wieczorną Mszą św. o godz. 1800.

3. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej wspólnota Galilea zaprasza na adorację.

4. W piątek – 20 września – comiesięczny dzień modlitw do Bożego Miłosierdzia. Czuwanie rozpoczniemy o godz. 1730 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwą różańcową, którą poprowadzą Róże Różańcowe. O godz. 1800 będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 1830 będzie Msza św.

5. Przypominamy, że na stronie internetowej naszej parafii są do pobrania formularze zgłoszeń przygotowania dzieci i młodzieży do Sakramentów Świętych (Pierwsza Komunia Św. i Sakrament Bierzmowania). Zainteresowani rodzice proszeni się o pobranie i uzupełnienie formularza i dostarczenie ich do zakrystii bądź kancelarii do 6 października. Deklaracja składają osobiście rodzice.

6. Nasza Parafia po raz kolejny została zaproszona do udziału w największej w Polsce akcji promującej polską transplantologię, pod nazwą „Bieg po Nowe Życie”. Kolejna edycja odbędzie się w sobotę – 21 września na dziedzińcu Zamkowym w Warszawie – Wilanowie. Parafia będzie reprezentowana przez dawcę – Pana Łukasza oraz przez ks. proboszcza.

7. Dziś przed kościołem można dowolnymi ofiarami wesprzeć działalność Diecezjalnego Radia Anioł Beskidów.