OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

05 maja 2024 r.

1. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie na godz. 1800. Zachęcamy również do modlitwy sąsiedzkiej przy przydrożnych kapliczkach.

2. Kalendarz liturgiczny:

    • w poniedziałek – święto Świętych apostołów Filipa i Jakuba

    • w środę – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1100 przeżywać będziemy I Komunię św. dzieci klas III. Przez cały najbliższy tydzień dzieci i ich rodziców zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw majowych. Próby dla dzieci będą: w poniedziałek i czwartek o godz. 1630. Spowiedź dla dzieci, ich rodziców oraz krewnych będzie w sobotę – od godz. 900. Nabożeństwo popołudniowe nabożeństwem majowym będzie o godz. 1800. Na to nabożeństwo dzieci przynoszą książeczkę.

4. Od następnego tygodnia rozpoczniemy dni modlitw o urodzaje. W ostatnią niedziele maja o godz. 1600 będzie polowe nabożeństwo majowe przy uprawnych polach na Siennej.