UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

07 kwietnia 2024 r.

1. W liturgii dnia dzisiejszego przeżywamy uroczystość Bożego Miłosierdziaodpust parafialny. Na godz. 1100 zapraszamy na sumę odpustową połączoną z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia i procesją wokół kościoła. Sumie odpustowej będzie przewodniczyć ks. Kazimierz Walusiak.

2. Rodzice 10-miesięcznego Nikodema oraz 2,5-letniego Michała wrażają ogromną wdzięczność za złożone ofiary w Wielką Sobotę oraz w Święta. Pieniądze wspomogą leczenie oraz rehabilitację chłopców.

3. Jutro zostaną zdemontowane drzwi wahadłowe, a we czwartek zostaną zamontowane nowe drzwi ale z istniejącymi szybami kryształowymi.

4. W Lipowej organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie, w dniach 27.04. – 5.05. Mają kilka wolnych miejsc. Jeśli ktoś jest chętny to proszę o zgłoszenie się do zakrystii.