IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

• we wtorek – uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski

• w czwartek – święto św. Marka

• w sobotę – święto św. Katarzyny Sieneńskiej

2. Dzisiaj dowolnymi ofiarami do puszek można wesprzeć działalność Diecezjalnego Radia Anioł Beskidów.

3. Informuję, że nasza Parafia kolejny raz została zaproszona do Ogólnopolskiego Biegu po Nowe Życie w Wiśle – największej akcji propagującej polską transplantologię. Bieg odbędzie się w sobotę – 18 maja na Rynku w Wiśle. Zapraszamy do kibicowania.

4. W przyszłą niedzielę – ostatnią miesiąca – taca będzie z przeznaczeniem na bieżące utrzymanie i remonty w naszym kościele (wymiana silników napędzających dzwony).

5. Przypominam o akcji charytatywnej – zbiórka puszek aluminiowych oraz plastikowych nakrętek. Dochód ze sprzedaży przeznaczamy na rehabilitację Michała z Siennej oraz Nikodema z Leśnej.