III NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 kwietnia 2024 r.

1. Składam serdeczne podziękowania wszystkim za udział w ubiegło tygodniowym odpuście ku czci Bożego Miłosierdzia – Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich, Strażakom, Panom z Zespołu Lipowianie, Dzieciom Maryi, Dziewczynkom sypiącym kwiaty, Służbie liturgicznej.

2. w piątek comiesięczny dzień modlitw do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy na godz. 1730 modlitwę różańcową, na godz. 1800 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 1830 będzie Msza św.

3. Za tydzień w niedzielę dowolnymi ofiarami do puszek będziemy wspierać działalność Diecezjalnego Radia Anioł Beskidów.

4. Osoby udające się na pielgrzymkę do Włoch we wrześniu, proszę o powolne wpłacanie pieniędzy.

5. Od kilku dni mamy awarię dwóch dzwonów. Wszystko wskazuje, że stare już prawie 40-letnie silniki przestały działać. Czekamy na Firmę RDUCH, która dokona oceny awarii. Ma to być do dwóch tygodni.

6. Drzwi wahadłowe zostaną zamontowane w najbliższych dniach, z przyczyn technicznych nowe drzwi musiały wrócić na warsztat.