Maj to miesiąc kiedy tradycyjnie, przy przydrożnych kapliczkach i krzyżach gromadzą się ludzie, by śpiewać Majówkę. Chcąc podtrzymać tradycję, zapraszamy Was dzieciaki wraz z rodzicami do wspólnej modlitwy i pewnego wyzwania.

Co prawda nie będzie to zbieranie pokemonów ale…

Ogłaszamy konkurs. Zapraszamy do rodzinnego spaceru, przejażdżki rowerowej, aby odkryć ciekawe miejsca i pomodlić się. Łączymy więc modlitwę ze sportem i czasem spędzonym razem.

Na stronie parafii pojawiły się 23 zdjęcia obiektów sakralny ale nie tylko.

Co trzeba zrobić?

1. Pobrać zdjęcia

2. Odnaleźć te miejsca (pojechać tam na rowerze, lub pójść na spacer z aparatem, lub telefonem w ręce)

3. Przy kapliczce odmówić z bliskimi modlitwę.

4. Na tle obiektu zrobić sobie zdjęcie – takie jak wzór macie na stronie parafii.

5. Przesłać za pomocą messengera lub maila do ks. Proboszcza lub ks. Pawła

• Przesłane zdjęcia z waszym wizerunkiem są dowodem, że odkryliście to miejsce.

• Dokumentacje przesyłam do końca maja.

• Rozwiązanie konkursu w pierwszą niedziele czerwca. Wygrywa ta rodzina, która odkryje najwięcej miejsc.

• Powodzenia i dobrej zabawy. Więcej informacji u ks. Pawła.