Zachęcamy do skorzystania ze strony https://swietawdomu.pl/

Platforma pomoże nam przeżyć ten piękny czas w naszych Domowych Kościołach. Strona internetowa swietawdomu.pl powstała pod patronatem  abp. Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego KEP. Ma umożliwić wiernym dobre przeżycie nadchodzących świąt. W formie infografik i filmów on-line został przygotowany przewodnik duchowy na tan okres. Treści koncentrują się na tematach interesujących chrześcijan w kontekście Wielkanocy: rekolekcje, Komunia św. duchowa, spowiedź i żal doskonały, święconka oraz wskazówki jak przeżywać Triduum Paschalne w domu. Ponieważ wierni nie mogą tradycyjnie udać się do kościoła, na stronie umożliwiono śledzenie transmisji on-line i radiowych, z liturgii czy nabożeństw. Znajdują się na niej sprawdzone informacje z życia Kościoła i materiały formacyjne.