OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Informuję, że Msze św. w naszym kościele są odprawiane według stałego porządku, zarówno w niedziele jak i w tygodniu. Na Msze św. zapraszamy rodziny, które prosiły o odprawienie Mszy św., ale także wszystkich spragnionych spotkania z Chrystusem. Proszę pamiętać, że zgodnie z wprowadzonymi przepisami, w kościele może jednocześnie przebywać do 50 osób.

Pozostałe nabożeństwa decyzją księdza biskupa zostały zawieszone aż do odwołania.

Spowiedź św.: My kapłani dyżurujemy w konfesjonale codziennie rano przed Mszą św. oraz od godz. 1700 do wieczornej Mszy św.

Kancelaria parafialna jest czynna po telefonicznym uzgodnieniu spotkania: (33 867 13 55 lub 502 537 187).

2. Codziennie po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną ze śpiewem suplikacji.

3. Zachęcamy do codziennej rodzinnej modlitwy różańcowej o godz. 20.30. My kapłani modlimy się o tej godzinie w dolnej kaplicy. Niech ta modlitwa odbywa się przy zapalonej gromnicy, przed wizerunkiem Matki Bożej.

4. Informuję, że pielgrzymka do Lwowa zostaje odwołana. Czekam na zwrot wpłaconych zaliczek, po czym będę zwracał wpłaconą przez Was należność, o czym będziecie poinformowani przez sms.

5. Osoby, które planowały oddanie krwi 19 kwietnia, bardzo proszę aby nie czekały z decyzją na naszą akcję. Ponieważ brakuje krwi bardzo proszę o jak najszybsze oddanie krwi w punkcie poboru krwi.