Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonię parafialną odbędzie się w piątek 10 czerwca o godzinie 19:00 w kościele.

Ze względu na brak miejsc, zapisy na kolonię zostały zakończone.

Informujemy, że w wakacje 2017 po raz kolejny odbędzie się kolonia parafialna, w terminie od 25 czerwca (wyjazd o 21:00) do 7 lipca (powrót w godzinach porannych). Miejscem wypoczynku będzie Ośrodek Wypoczynkowy „Azymut” w Chłapowie. Przewoźnik pan Marian Hernas z Leśnej. Wyjazd przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej. Opiekunami na kolonii będą nauczyciele ze Szkół Podstawowych w Leśnej i Siennej.

Zapisy na kolonię dla osób z grup parafialnych od 1 lutego. Zapisy ogólne od niedzieli 12 lutego 2017 r. Zapisy odbywać się będą tylko po mszach św! Przy zapisie konieczność wpłaty zaliczki w wysokości 100 złotych.

Koszt całkowity kolonii 850 złotych (dla osób należacych do grupy parafialnej rabat w wysokości 50 złotych)

Pierwszeństwo mają osoby należące do grup parafialnych!