11 listopada, w 98 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, zgromadziliśmy się na wspólnej modlitwie w intencji Ojczyzny. Mszy św. przewodniczył i kazanie wygłosił ks. wikariusz Łukasz Lach. Po mszy św. przeżywaliśmy Wieczór Patriotyczny przygotowany przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej w Siennej, scholę parafialną oraz zespół muzyczny złożony z młodych muzyków z naszej Parafii. Na zakończenie uroczystości udaliśmy się przed Obelisk, aby złożyć znicze i kwiaty oraz aby modlić się w intencji wszystkich, którzy oddali swoje życie za Niepodległość naszej Ojczyzny.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Parafianom, którzy wzięli udział w Wieczorze Patriotycznym, delegacjom i pocztom sztandarowym. Pragniemy podziękować także wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu tego niezwykłego wydarzenia.