Organizujemy wczaso-pielgrzymkę nad Morze Bałtyckie.

Wyjazd 24 sierpnia 2016 r. o godzinie 23:00, powrót w nocy z 31 sierpnia na 1 września 2016 r.

Prosimy o zabranie ręczników oraz legitymację potwierdzającą zniżki (osoby, które takowe posiadają).

Pobyt nad morzem w dniach od 25 do 31 sierpnia 2016 r. w Ośrodku Wypoczynkowym „Azymut” w Chłapowie z pełnym wyżywieniem. Pokoje 2 (pokoje tylko dla małżeństw!), 3, 4-osobowe z łazienką.

Program ramowy:

Dzień 1

Przyjazd w godzinach porannych do Gdańska. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Katedra Oliwska z koncertem organowym. Park Oliwski. Zwiedzanie Gdańska (Plac Solidarności, Pomnik Poległych Stoczniowców), ul. Długa (Dom Uphagena, Ratusz Głównego Miasta), Długi Targ (Neptun, Dwór Artusa, Muzeum Bursztynu), Długie Pobrzeże (Żuraw), ul. Mariacka, kościół Mariacki.

W godzinach popołudniowych przyjazd do Chłapowa, obiadokolacja i zakwaterowanie do pokoi.

Dzień 2

Śniadanie

Czas do własnej dyspozycji

Obiad

Wyjazd do Władysławowa

Kolacja

Dzień 3

Śniadanie

Wyjazd do Szymbarku. Zwiedzanie Centrum Edukacji i Promocji Regionu.

Sanktuarium Maryjne w Sianowie.

Obiadokolacja

Dzień 4 

Śniadanie

Czas do własnej dyspozycji

Obiad

Wyjazd na Hel.

Kolacja

Dzień 5

Śniadanie

Ruchome wydmy. Czas wolny w Łebie.

Obiadokolacja

Dzień 6

Śniadanie

Wyjazd do Sopotu (molo). Zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku oraz stadionu Gdańskiego.

Obiadokolacja.

Dzień 7

Śniadanie, obiad, kolacja

W tym dniu czas do własnej dyspozycji.

Po kolacji wyjazd w drogę powrotną.

Codziennie przewidziana jest Eucharystia!

 

Koszt 800 złotych. Cena obejmuje: przejazd autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie w Ośrodku Wypoczynkowym „Azymut” w Chłapowie, ubezpieczenie NNW, bilety do zwiedzanych obiektów (z wyjątkiem obiektów, które można zwiedzić fakultatywnie: Oceanarium w Gdyni, fokarium na Helu, latarnia na Helu).  Uwaga! Cena została skalkulowana na maj 2016 r. W razie zmian opłat za wstępy do zwiedzanych obiektów, cena może nieznacznie wzrosnąć.

Zapisy do 15 czerwca 2016 r. w zakrystii z wpłatą zaliczki 200 złotych oraz podaniem pełnych danych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, numer pesel). Informacji na temat wyjazdu udziela ks. Łukasz Lach.