W czwartek, 26 listopada 2015 r., uroczyście powitaliśmy w naszej wspólnocie Parafialnej obraz Jezusa Miłosiernego – kopię obrazu z krakowskich Łagiewnik oraz relikwie św. Jana Pawła II oraz św. Faustyny. Wizyta tych szczególnych znaków jest dla nas szczególnym wezwaniem do rozpalenia w sobie na nowo wyobraźni miłosierdzia. Po powitaniu znaków Miłosierdzia ks. biskup Piotr Greger odprawił uroczystą Eucharystię podczas której udzielił bierzmowania 27 uczniom klas III gimnazjum. W darach ofiarnych młodzież oraz przedstawiciele Parafian złożyli nowe łóżko rehabilitacyjne dla chorych do parafialnej wypożyczalni. Jest to szczególny owoc peregrynacji, poprzez który wyraziliśmy nasze ludzkie miłosierdzie wobec chorych i cierpiących.

O peregrynacji w naszej Parafii można przeczytać także tutaj:

Gość Niedzielny

Gwiazdka Cieszyńska

Diecezja bielsko-żywiecka