Krąg Domowego Kościoła z nowymi siłami, „zapałem w sercach” rozpoczął nowy rok formacyjny udziałem w powakacyjnym Dniu Wspólnoty całego ruchu Światło-Życie diecezji bielsko-żywieckiej, który odbył się w  Żywcu w amfiteatrze 13.09.2014r o godz 10.00.  Wspólnie z księdzem Kazimierzem uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, którą prowadził biskup Piotr Greger. Spotkaliśmy się ze znajomymi z rekolekcji, w których wcześniej uczestniczyliśmy. Doświadczyliśmy wspaniałego poczucia wspólnoty pod hasłem ”Wznieś się ponad przeciętność, błogosławieni = wyjątkowi”. A wieczorem odbyło się pierwsze spotkanie formacyjne  kręgu DK wprowadzające do tematu roku 2014/2015 „Radość Ewangelii”. W ciągu kolejnych miesięcy chcemy z uwagą wsłuchać się w słowa Papieża Franciszka zawarte w adhortacji  „Evangelii Gaudium”, bowiem…  „z Jezusem Chrystusem rodzi się zawsze i odradza radość”.