W Niedzielę Miłosierdzia – 27 kwietnia 2014 r. – zostanie kanonizowany bł. Jan Paweł II. Chcemy do tego wydarzenia przygotować sie jak najlepiej i dlatego rozpoczęliśmy peregrynację relikwii Papieża – Polaka w rodzinach naszej parafii. Przekazanie relikwii rozpoczęło sie w Środę Popielcową na wieczornej Mszy św. Przekazywanie relikwii między rodzinami odbywać się będzie każdego dnia po wieczornej Mszy św. Zachęcamy przy tej okazji wszystkich domowników, ich bliskich oraz sąsiadów do wspólnej modlitwy, uczestnictwa we Mszy św. oraz przystąpienia do sakramentu pokuty i Komunii Świętej. W domu, w czasie nawiedzenia, gromadźmy się przy Papieżu całymi rodzinami. Zaprośmy do wspólnej modlitwy sąsiadów, osoby z kół różańcowych i innych grup formacyjnych. Pragniemy aby relikwie gościły w domch wszystkich parafian. Każda rodzina, która pragnie przyjąć pod swój dach Błogosławionego proszona jest o zgłoszenie tego w zakrystii. Relikwie będą pielgrzymować aż do czasu, gdy dotrą do wszystkich zainteresowanych.