Organizujemy Pielgrzymkę do Wieliczki i Łagiewnik w dniu 9 listopada 2013 r. W chwili obecnej brak wolnych miejsc na pielgrzymkę. Osoby zapisane na pielgrzymkę prosimy o wpłatę całej kwoty do końca października.

W programie zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce szlakiem pielgrzykowym „Szczęść Boże”; msza św. wkaplicy św. Jana w Kopalni, sanktuarium bł. Jana Pawła II i sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach. Koszt 60 złotych (przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW, bilet wstępu do Kopalni Soli w Wieliczce). Zapisy w zakrystii. Wymagana wpłata zaliczki w wysokości 20 złotych.

Informacje praktyczne: zwiedzanie kopalni będzie się odbywać w dwóch grupach, konieczne są wygodne buty. Do kopalni schodzi się schodami na głębokość 64 m, wyjeżdża windą z głębokości 135 m. Bagaż można pozostawić w przechowalni. Uwaga: Wykonywanie zdjęć na terenie kopalni możliwe jest tylko po uiszczeniu opłaty w kasie Kopalni!