W niedzielne popołudnie, 25 sierpnia, prawie 220 rowerzystów wzięło udział w kolejnym już Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. W tym roku trasa rajdu przebiegała pętlą: Twardorzeczka, Ostre, Zimnik, Lipowa, Leśna. Rajd zakończyliśmy na bosiku LKS w Leśnej, gdzie na wszystkich czekały same pyszności: grochówka, kiełbasa z grilla i ciasta. Tutaj też przeprowadzone zostały konkurencje sportowe. Ojcowie i matki konkurowali ze sobą w „zakręconym” sprincie, a dzieci spróbowały swoich możliwości w „kelnerskich biegach” i w rzucie strażackim gumowcem. Na koniec nagrodzeni zostali: najliczniejsza rodzina biorąca udział w rajdzie oraz najstarszy i najmłodszy uczestnik rajdu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom i sponsorom tegorocznego rajdu.

Zobacz też na blogu Lipowa i okolice oraz w galerii Lipowa i okolice