W niedzielę, 7 lipca 2013 r., 50 grupa dzieci i młodzieży z naszej Parafii wyruszyła na kolonijny odpoczynek do Trzęsacza na Pomorzu Zachodnim.

Po 11 godzinnej podróży autokarowej dotarliśmy do celu naszej podróży – Ośrodka Młodzieżowego w Trzęsaczu. Po zakwaterowaniu się w ośrodku i zjedzeniu śniadania ruszyliśmy… no oczywiście nie do spania, tylko na plażę. A tutaj czekała nas piękna pogoda, ciepłe (jak na warunki polskie) morze, plażowanie i gra w piłkę. Oczywiście nie zabrakło obowiązkowej pogadanki z ratownikiem WOPR. Po obiedzie przyszła pora na zajęcia w grupach. Nasz pierwszy dzień kolonii zakończyliśmy mszą św. w kościele. W tym roku w naszych rozważaniach będą nam towarzyszyli bohaterowie „Opowieści z Narnii”.