Zapraszamy na Randkę Małżeńską

do kina w Bielsku-Białej 17.06.2012

godz. 15:00

na film ODWAŻNI w ramach ogólnopolskiej akcji:

Kibicuj rodzinie!

www.kibicujrodzinie.pl

Chcesz zwyciężyć … zagraj z nami!

Dlaczego?


 

Zwycięstwo jest piękne! Sukcesy sportowców są godne podziwu. Ich umiejętności, determinacja, zgranie oraz fantazja rozpalają serca setek tysięcy kibiców. Również kiedy ponoszą porażki…

Ale nie tylko sport jest ważny. To rodzina może być pasją prawdziwego zwycięzcy.

Nie możesz tego przeoczyć. Nie możesz dać się zwieść wizji rodziny jako miejsca nie przynoszącego mężczyźnie sławy a kobiecie urody.

Jak za narzeczeńskich czasów, kobieta pragnie uwodzić pięknem a mężczyzna podbijać jej serce. Wasza miłość to diament, który może lśnić tak samo jak wtedy kiedy poznaliście się. Lśnić jeszcze mocnej, bo jest oszlifowany w codzienności.

Trening?

Dla osiągnięcia zwycięstwa sportowcy są w stanie wyrzec się wszystkiego i podjąć najcięższy trening. Podobnie my jesteśmy w stanie dla sukcesu w pracy poświęcić wiele naszego wysiłku.

Tak samo jest z rodziną. Sukces nie osiąga się sam. Tutaj też potrzebujemy treningu. Żadne małżeństwo nie rozpada się w jeden dzień.

Jak?

Zapraszamy Was na wspólną Randkę – wyjątkowy seans w kilkudziesięciu kinach w Polsce. Po seansie filmowym możecie rozsiąść się w Waszych samochodach lub w domu i dać się ponieść falom eteru na głębię relacji małżeńskich, przy pomocy interaktywnej audycji radiowej.

Kontynuacją będzie internetowy kurs, który pomoże Wam rozwinąć to, co być może obudzi się w Was w trakcie Randki.

Kiedy?

1 czerwca 2012 – rusza internetowa rezerwacja biletów!

Zacznijmy w czerwcu. Tak się składa, że w podobnym czasie co Mistrzostwa Euro 2012, będą miały miejsce trzy „rodzinne święta” – Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Wykorzystajmy czas wzmożonego kibicowania na kibicowanie również własnej rodzinie.

Gdzie?

Zapraszamy do kin oraz stacji radiowych w całym kraju. W akcję włączyło się 60 miast w Polsce, w tym BIELSKO-BIAŁA Ul. Św.Pawła 2, Os. Polskich Skrzydeł,

Sala Multimedialna przy parafii Św. Pawła
Rodzinie kibicują:

Jakub Błaszczykowski, Krzysztof Hołowczyc, Ireneusz Krosny,

Krzysztof Ziemiec, Radosław Pazura