XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

• w czwartek – wspomnienie św. Benedykta

• w piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

• w sobotę – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

2. Przypominamy, że przez okres wakacji w dni powszednie Msze św. są odprawiane codziennie rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1830. Do spowiedzi zapraszamy 20 przed Mszą św.

3. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie do Rychwałdu. Rozpoczęcie o godz. 1800.

4. W niedzielę 21 lipca, z okazji święta św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących, będzie miało miejsce tradycyjnie poświęcenie pojazdów – samochodów, motocykli, rowerów. W tym roku będą nam towarzyszyć miłośnicy starych, zabytkowych samochodów (Bielskie Klasyki Nocą i Zgredy 126), którzy wokół kościoła zaprezentują swoje auta. Przy okazji poświęcenia będą zbierane datki na rehabilitacje naszych małych parafian – Michała Sowę i Nikodema Chorążego.

5. Kontynuujemy prace remontowe na parkingu. W najbliższych dniach będą trwały prace bramie wjazdowej na parking. Można już parkować na części wyremontowanej.