XII NIEDZIELA ZWYKŁA

23 czerwca 2024 r.

1. Od jutra do końca wakacji Msze św. rano w dni powszednie będą odprawiane o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1830. Do spowiedzi św. zapraszamy 20 minut przed Mszami św.

2. Na kończące się w tym tygodniu nabożeństwa ku czci Bożego Serca zapraszamy codziennie na godz. 1800.

• w poniedziałek – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

• w piątek – wspomnienie św. Ireneusza

• w sobotę – uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

4. Róże Różańcowe zapraszamy na modlitewne spotkanie w niedzielę po porannej Mszy św.

5. Przypominam, że kapłan przebywający na urlopie codziennie odprawia Msze św. za zmarłych z Mszy św. zbiorowych, odprawianych w ciągu roku w soboty.

6. W przyszłą niedzielę – ostatnią miesiąca taca będzie przeznaczona na utrzymanie naszej świątyni i prace remontowe.

7. Kilka dni wcześniej niż planowano rozpoczęły się prace remontowe parkingu. Prace wykonuje Firma Brukarska JARCO z Ciśca. Po zerwaniu starej kostki brukowej oraz krawężników, zostanie uzupełniony podkład kamienny, krawężniki i obrzeża będą osadzone na betonie. Będzie nieco zmodyfikowany wjazd na parking oraz zamontowany monitoring.