OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

02 czerwca 2024 r.

1. Na nabożeństwa ku czci Bożego Serca zapraszamy codziennie na godz. 1800.

2. Kalendarz liturgiczny:

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

  • w piątek – uroczystość Najświętszego Serca PJ

  • w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi Panny

3. Bóg zapłać wszystkich, którzy przygotowali i wzięli udział w procesji Bożego Ciała, dając świadectwo wiary. Dziękujemy Paniom z KGW z Leśnej i Siennej, Strażakom z OSP Sienna za zapewnienie bezpieczeństwa podczas procesji oraz za poczet sztandarowy, dzieciom komunijnym, Panom reprezentującym stany pracownicze niosącym baldachim, Grupom Parafialnym, asyście, dzieciom sypiącym kwiaty oraz rodzinom i grupom, które przygotowały przepiękne ołtarze.

4. Do czwartku przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Codziennie w ramach nabożeństwa ku czci Boskiego Serca udajemy się z procesją eucharystyczną wokół kościoła. Na zakończenie oktawy – w czwartek – zapraszamy na specjalne błogosławieństwo rodziców z małymi dziećmi. W tym dniu poświęcimy również wianki.

5. W najbliższy piątek z racji Uroczystości Najświętszego Serca PJ nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Przypominamy o trwających zbiórkach puszek aluminiowych oraz plastikowych nakrętek ze sprzedaży których pomagamy w finansowaniu rehabilitacji Michała Sowy oraz Nikodema Chorążego.

7. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę do Włoch bardzo proszę o dokonywanie wypłat.