INTENCJE MSZALNE

16.06. – 23.06.2024 r.

NIEDZIELA – 16.06.2024 r.

godz. 730 – † Czesław Łodziana w 10 rocz. śm.

godz. 930 – † Rozalia i Jan Kliś

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Nikodem Chorąży; Bartłomiej Baraniak

godz. 1830 – † Jan Faber z synem Piotrem i synową Lucyną

PONIEDZIAŁEK – 17.06.

godz. 630 – † Ireneusz Panek – od klasy ze Szkoły Podstawowej w Leśnej

godz. 1830 – † Maria Kociołek – od wnuczki Moniki z rodziną

godz. 1830 – † Krystyna Zyguła-Kubica – od córki Haliny z rodziną

WTOREK – 18.06.

godz. 630 – † Kazimierz Adamczyk – od Mateusza i Pauliny Sewera

godz. 630 – † Andrzej Kulec – od chrześniaczki Marty Czulak z Piotrem

godz. 1830 – † Krystyna Wróbel w 1 rocz. śm. – od syna z rodziną

ŚRODA – 19.06.

godz. 630 – † Czesława Lach – od Grażyny i Leszka Duda

godz. 1830 – † Stanisław Fijak w 15 rocz. śm. z rodzicami i teściami

CZWARTEK – 20.06.

godz. 630 – † Władysława Barteczko – od sąsiadów Janułów i Sapetów

godz. 1830 – † Michał i Józefa Knapek z synem Władysławem

godz. 1830 – † Wiktoria Stasica – od wnuka Mateusza

PIĄTEK – 21.06.

godz. 630 – † Tomasz Jasek – od kuzyna Janusza z rodziną

godz. 800 – Dziękczynna za przeżyty rok szkolny i katechetyczny

godz. 1830 – † Danuta Śleziak – od rodziny Jurczyków

SOBOTA 22.06.

godz. 630 – † Czesław Noga – od Dariusza Kolasy z rodziną

godz. 630 – † Genowefa Matlak – od Stanisława i Zofii Zoń

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Maria Lalik – od Zofii i Henryka Walas z rodziną

† Jarosław Bednarz – od Weroniki i Konrada Bednarz z córką Zuzią

† Mieczysław Wolny – od Ewy i Józefa Urbańskich

† Krystyna Wróbel – od sąsiadów Białków

† Krystyna Paciorek – od Celiny Łopatka

† Antoni Wakuła – od Ireny Szydłowskiej

† Czesława Lach – od Grzegorza i Agaty Habdas

† Wiktoria Stasica – od Arka i Zuzi Miskiewicz

† Jan Satława – od sąsiadów Kubiców

† Jadwiga Urbaś – od rodziny Semików

† Andrzej Kulec – od Małgosi i Michała Suchoń

† Kazimierz Adamczyk – od swatowej Ewy

† Andrzej Pytlik – od Haliny Buckiej a rodziną

† Krystyna Zyguła-Kubica – od Beaty i Janusza Zagata z rodziną

† Maria Kociołek – od Zosi Bednarz z rodziną

† Ireneusz Panek – od Agaty Urbaś

NIEDZIELA – 23.06.2024 r.

godz. 730 – † Józef i Anna Stokłosa

godz. 930 – † Mieczysław Handzlik z ojcem Janem

godz. 1100 – Dziękczynna za doznane łaski, prosząc o Boże prowadzenie na dalsze lata dla Piotra

godz. 1830 – † Jan i Maria Binda