INTENCJE MSZALNE

09.06. – 16.06.2024 r.

NIEDZIELA – 09.06.2024 r.

godz. 730 – † Karol Kliś w rocz. śm.

godz. 930 – † Maria Nędza w 1 rocz. śm. – od męża i synów

godz. 1100 – † Piotr Firlejczyk w 8 rocz. śm. – od żony z dziećmi

godz. 1830 – † Wiktoria Stasica – od Janusza Walaszek i kolegów z pracy

PONIEDZIAŁEK – 10.06.

godz. 630 – † Leszek Homel – od Sabiny i Bogumiła Warzecha

godz. 1830 – † Ireneusz Panek – od siostry Sylwii z mężem i synem

WTOREK – 11.06.

godz. 630 – † Mieczysław Wolny – od chrześniaka Krzysztofa Pitry z rodziną

godz. 1830 – † Helena i Stanisław Kliś

ŚRODA – 12.06.

godz. 630 – † Jarosław Bednarz – od szwagierki Patrycji Liszki z rodziną

godz. 1830 – † Tomasz i Helena Mrowiec z synami: Piotrem i Czesławem

CZWARTEK – 13.06.

godz. 630 – † Anna Polak – od uczniów klasy IV z rodzicami i wychowawcą ZSP Leśna

godz. 1830 – † Idzi Urbański – od sąsiadki Krystyny Tarka z rodziną

PIĄTEK – 14.06.

godz. 630 – † Aniela Kubica – od rodziny Lee (czyt. Lii) z Kanady

godz. 1830 – † Marian Biegun w 2 rocz. śm. – od żony, dzieci i wnuków

SOBOTA 15.06.

godz. 630 – † Jan Sobel – od kuzyna Mariana z rodziną

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Maria Lalik – od Anity i Tomasza Krasny

† Jarosław Bednarz – od Kazimierza i Anny Bednarz

† Mieczysław Wolny – od Urszuli Pawlus

† Krystyna Wróbel – od Mariusza Midora

† Krystyna Paciorek – od Magdaleny i Rafała Płoskonka

† Antoni Wakuła – od sąsiadów Pawlusów

† Czesława Lach – od Moniki i Łukasza Piecuch

† Wiktoria Stasica – od Marka i Małgorzaty Miskiewicz z rodziną

† Jan Satława – od Michaliny Habdas z rodziną

† Jadwiga Urbaś – od Wiesława Fabra

† Andrzej Kulec – od Maciejowskich z Lipowej

† Kazimierz Adamczyk – od Bogdana i Agnieszki Biegun

† Andrzej Pytlik – od Marka Wolnego z Wiolą i Tosią

† Krystyna Zyguła-Kubica – od wnuczki Natalii z rodziną

† Maria Kociołek – od Jadzi Kuc z rodziną

† Ireneusz Panek – od Anny, Izabeli i Krzysztofa Biernat

† Stanisława Janeczko

† Stanisława i Józef Semik z rodzicami

† Antoni Byrdy z rodzicami

NIEDZIELA – 16.06.2024 r.

godz. 730 – † Czesław Łodziana w 10 rocz. śm.

godz. 930 – † Rozalia i Jan Kliś

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Nikodem Chorąży; Bartłomiej Baraniak

godz. 1830 – † Jan Faber z synem Piotrem i synową Lucyną