UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA

30 maja 2024 r.

1. Dzisiaj Msze św. będą o godz. 730, 930 z procesją, po zakończonej procesji msza św. bez kazania i 1830.

2. Na kończące się jutro nabożeństwa majowe zapraszamy na godz. 1800. Od soboty zapraszamy do wspólnej modlitwy ku czci Bożego Serca. Nabożeństwa będą codziennie o godz. 1800.

3. Dzisiejszym nabożeństwem o godz. 1800 rozpoczynamy Oktawę Bożego Ciała. Codziennie podczas nabożeństw będą procesje z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.

4. Na jutrzejszy piątek ks. biskup udzielił dysepnsy od potraw mięsnych.

5. W sobotę udamy się z posługą sakramentalną do chorych, których prosimy zgłaszać w zakrystii.

6. Przypominamy o trwających zbiórkach puszek aluminiowych oraz plastikowych nakrętek ze sprzedaży których pomagamy w finansowaniu rehabilitacji Michała Sowy oraz Nikodema Chorążego.

7. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę do Włoch bardzo proszę o dokonywanie wypłat.

8. W poniedziałek firma organmistrzowska zdemontowała jeden z miechów do wymiany oskórowania. Do remontu zostanie jeszcze jeden miech. We wtorek firma RDUCH DZWONY usunęła awarię dzwonów. Czeka nas wymiana serc w dzwonach (zostaną wykute nowe) oraz obrócenia dzwonów. Nastąpi to w okresie wakacji.