INTENCJE MSZALNE

26.05. – 02.06.2024 r.

NIEDZIELA – 26.05.2024 r.

godz. 730 – † Barbara Midor w 1 rocz. śm.

godz. 930 – † Wiktoria i Franciszek Mikociak z synami: Władysławem, Józefem i Tadeuszem

godz. 1100 – † Anna Homel z rodzicami synem Leszkiem w Dniu Matki

godz. 1830 – † Maria Piątek – od dzieci

PONIEDZIAŁEK – 27.05.

godz. 630 – † Jarosław Bednarz – od chrzestnego Kazimierza z żoną Czesławą

godz. 1830 – † Ireneusz Panek – od mamy

godz. 1830 – † Maria Kociołek – od córki Danuty z mężem

WTOREK – 28.05.

godz. 630 – O Boże bł. w pracach rolnych, urodzaje – od mieszkańców Leśnej górnej

godz. 1830 – † Kazimierz Adamczyk – od bratowej

godz. 1830 – † Andrzej Kulec – od Grażyny Czulak z rodziną

ŚRODA – 29.05.

godz. 630 – † Jacek Haręźlak – od kolegów z pracy Damiana

godz. 630 – † Mieczysław Wolny – od bratowej Stefanii

godz. 1830 – † Franciszek Sapeta w 31 rocz. śm.

CZWARTEK – 30.05. – BOŻE CIAŁO

godz. 730 – † Andrzej Hernas w 1 rocz. śm.

godz. 930 – Za Parafian

godz. 930 – Rocznica I Komunii Świętej uczniów klas IV

około godz. 1115 – † Karol Wisła – od Anny Jasek i Marii Klimonda

godz. 1830 – † Stanisław Knapek w 7 r. śm. z córką Marzeną w 5 r. śm. i synem Pawłem w 3 r. śm.

PIĄTEK – 31.05.

godz. 630 – † Natalia Gielata w 1 rocz. śm. – od chrzestnej

godz. 630 – † Czesława Copija – od Janusza Copija z rodziną

godz. 1830 – † Paweł i Józefa Podziorny

SOBOTA 01.06.

godz. 630 – W intencji chorych z naszej parafii

godz. 1830 Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Maria Lalik – od rodziny Zoniów

† Jarosław Bednarz – od Karola i Sabiny Kastelik

† Mieczysław Wolny – od Zuzanny i Stanisława Noga z rodziną

† Ryszard Piotrowski – od Krystyny Piecuch z rodziną

† Krystyna Wróbel – od Aleksandry Szopa-Homel z rodziną

† Krystyna Paciorek – od Katarzyny i Artura Chorąży

† Antoni Wakuła – od sąsiadów Haręźlaków

† Czesława Lach – od Jolanty i Piotra Dutkiewcz z synami

† Wiktoria Stasica – od Marysi Miśkiewicz

† Jan Satława – od rodziny Kruczyńskich

† Jadwiga Urbaś – od rodziny Greniów

† Andrzej Kulec – od Bogusławy i Zygmunta Cender z rodziną

† Kazimierz Adamczyk – od chrześniaczki Marzeny z rodziną

† Andrzej Pytlik – od Janiny Wolnej

† Krystyna Zyguła-Kubica – od Edyty i Grzegorza Binda z rodziną

† Maria Kociołek – od Barbary i Mieczysława Borak

† Ireneusz Panek – od Urszuli i Dominika Drewniak

† Stanisława Janeczko

† Lucyna Faber w 2 rocz. śm.

NIEDZIELA – 02.06.2024 r.

godz. 730 – † Franciszka i Karol Łodziana

godz. 930 – † Krystyna Paciorek – od Zofii Noga i Krystyny Wrona z rodzinami

godz. 1100 – † Anna i Józef Jagosz z synem Henrykiem w 10 rocz. śm.

godz. 1830 – † Maria Kociołek – od Aurelii i Kazimierza Stawowczyków