INTENCJE MSZALNE

02.06. – 09.06.2024 r.

NIEDZIELA – 02.06.2024 r.

godz. 730 – † Franciszka i Karol Łodziana

godz. 930 – † Krystyna Paciorek – od Zofii Noga i Krystyny Wrona z rodzinami

godz. 1100 – † Anna i Józef Jagosz z synem Henrykiem w 10 rocz. śm.

godz. 1830 – † Maria Kociołek – od Aurelii i Kazimierza Stawowczyków

PONIEDZIAŁEK – 03.06.

godz. 630 – O Boże bł., opiekę MB i powrót do zdrowia dla Agaty

godz. 630 – † Jarosław Bednarz – od szwagierki Anny z mężem Robertem

godz. 1830 – Dziękczynna w 1 rocz. ślubu Barbary i Marka z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

WTOREK – 04.06.

godz. 630 – † Mieczysław Wolny – od sąsiadów Marszałków

godz. 1830 – O Boże bł.w pracach polowych – od mieszkańców Twardorzeczki

godz. 1830 – † Krystyna Greń – od Ewy Bieli

ŚRODA – 05.06.

godz. 630 – † Jadwiga Urbaś – od Roberta Kantyka i Sylwii Widzyk

godz. 630 – † Jan Satława – od Edyty i Macieja Urbańskich

godz. 1830 – † Edward Knapek – od Jana i Krystyny Chrapek

CZWARTEK – 06.06.

godz. 630 – † Czesława Lach – od Andrzeja Mrowiec z rodziną

godz. 1830 – † Tadeusz Wisła z rodzicami i teściami

godz. 1830 – † Jan Ziajka – od wnuczki Doroty z rodziną

PIĄTEK – 07.06.

godz. 630 – † Stanisława Fijak – od córki Marty z mężem Januszem i Kamilkiem

godz. 630 – † Krystyna Wróbel – od wnuka Wojciecha z Natalią

godz. 1830 – W intencji dusz wypominanych

SOBOTA 08.06.

godz. 630 – † Maria Nędza – od teściów z synem

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Maria Lalik – od Anny i Krzysztofa Pępek

† Jarosław Bednarz – od sąsiadów Kubiców

† Mieczysław Wolny – od Michała, Kazimierza, Krystyny i Barbary

† Krystyna Wróbel – od Mirosława Homel

† Krystyna Paciorek – od Marii Łodziana

† Antoni Wakuła – od sąsiadów Knapków

† Czesława Lach – od Bogusławy i Zygmunta Cender z rodziną

† Wiktoria Stasica – od Wiesława Miśkiewicz z rodziną

† Jan Satława – od kolegi Zdzisława Kachla

† Jadwiga Urbaś – od Krystyny Tlałki

† Andrzej Kulec – od Krystyny i Antoniego Cender z rodziną

† Kazimierz Adamczyk – od Ewy Grzybowskiej

† Andrzej Pytlik – od Krzysztofa Rzeszótko z synami

† Krystyna Zyguła-Kubica – od Wojciecha Urbańskiego z żoną

† Maria Kociołek – od Zosi Czubek

† Ireneusz Panek – od Wacława Zagórskiego

† Stanisława Janeczko

† Anna Gołek z mężem, synem i rodzicami

† Joanna i Władysław Bednarz z synem Józefem

NIEDZIELA – 09.06.2024 r.

godz. 730 – † Karol Kliś w rocz. śm.

godz. 930 – † Maria Nędza w 1 rocz. śm. – od męża i synów

godz. 1100 rezerwacja Firlejczyk

godz. 1830 – † Wiktoria Stasica – od Janusza Walaszek i kolegów z pracy