OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

27 sierpnia 2023 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna

  • we wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

2. Od jutra Msze św. poranne będą już o godz. 630 i wieczorne o godz. 1830.

3. W piątek – 1 września – zapraszamy do spowiedzi świętej przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i katechetycznego. Spowiedź będzie od godz. 1700. Na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić za dusze wypominane.

4. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w sobotę w godz. od 800 do 1100. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

5. Spotkanie Róż Różańcowych będzie w niedzielę po mszy porannej.

6. W tym roku zapraszamy uczniów wraz z rodzicami i pracowników oświaty na uroczystą Mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego w przyszłą niedzielę – 3 września na godz. 1100. Podczas tej Eucharystii poświęcimy przybory szkolne (prosimy dzieci o przyniesienie do świątyni tornistrów).

7. Przypominamy, że wciąż trwa akcja zbiórki puszek aluminiowych n rehabilitację 2-letniego Michałka Sowy.