OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

29 stycznia 2023 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

    • we wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko

    • w czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego

    • w piątek – wspomnienie świętego Błażeja.

2. Od jutra – poniedziałku, zapraszamy na Msze św. rano o 630 i wieczorem na godz. 1730.

3. W czwartek2 lutego – przypada święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Na Mszach św., które będą o godz. 630, 730 i 1730 poświęcimy gromnice. Rodziców i uczniów klas III (przygotowujących się do I Komunii św.) zapraszamy na Msze św. na godz. 1730 na obrzęd wręczenia świec chrzcielnych. Taca z tego dnia jest przeznaczona na wsparcie zakonów kontemplacyjnych.

4. Spotkanie Róż Różańcowych będzie również w przyszłą niedzielę po Mszy porannej.

5. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do sakramentu spowiedzi od godz. 1630.

6. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w najbliższą sobotę – 4 lutego w godzinach od 800 do 1100. Bardzo prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.

7. Przypominamy, że organizując pogrzeb lub ślub, rodzina we własnym zakresie prosi o posługę ministrantów lub lektorów.

8. Informuję, że intencje mszalne pogrzebowe, których nie jesteśmy w stanie odprawić w naszym kościele, przekazujemy do odprawienia przez naszego rodaka ks. Emanuela Rusa. Terminy Mszy prosimy sprawdzać na stronie internetowej Parafii Wysoki Kościół gdzie ks. Emanuel jest proboszczem.    (http://wysokikosciol.archidiecezja.wroc.pl/)