INTENCJE MSZALNE

17.07. – 24.07.2022 r.

NIEDZIELA – 17.07.

godz. 730 – † Edward Zięba w 3 rocz. śm.

godz. 930 – † Stefan Rus w 12 rocz. śm. z żoną Barbarą

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Liliana Matlas; Antoni Miśkiewicz

godz. 1830 – † Marcin Binda w 2 rocz. śm. z teściami

PONIEDZIAŁEK 18.07.

godz. 700 – † Irena Świdzińska – od brata Jana

godz. 1830 – † Zbigniew Gawroński w 3 rocz. śm.

godz. 1830 – † Lucyna Faber – od bratanicy Sabiny z mężem Bogumiłem

WTOREK – 19.07.

godz. 700 – † Andrzej Gaweł w 5 rocz. śm.

godz. 1830 – † Roman Suława – od brata Heńka z rodziną

godz. 1830 – † Eugenia Kąkol – od Marka i Barbary Biegun z Lipowej

ŚRODA – 20.07.

godz. 700 – † Henryk Czulak w 2 rocz. śm.

godz. 1830 – † Antoni Piątek z rodzicami

godz. 1830 – † Irena Semla – od sąsiadów Kruków z dziećmi

CZWARTEK – 21.07.

godz. 700 – † Jan Łodziana – od Rady Sołeckiej i Sołtysa Leśnej

godz. 1830 – † Anastazja Pustelnik w 16 rocz. śm. z mężem Franciszkiem i synem Zygmuntem

godz. 1830 – † Stanisław Biernat – od Pracowników Zakładu Ślusarskiego w Siennej

PIĄTEK – 22.07.

godz. 700 – † Władysława Błachut – od Marka i Małgorzaty Rus z rodziną z Oczkowa

godz. 700 – † Tadeusz Kuczyński – od Władysława Bukowczan

godz. 1830 – † Bronisław i Stefania Sapeta z córką i zięciem

SOBOTA 23.07.

godz. 700 – † Jerzy Adamczyk – od Dyrekcji Zakładu HUTCHINSON Żywiec 1

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Genowefa Dziki – od rodziny Habla

† Bożena Legierska – od działu Techniki Browaru Żywiec

† Aleksandra Pogan – od Barbary Faron i Adama Pyclik

† Rozalia Mucha – od Referatu Organizacyjnego UG Lipowa

† Irena Świdzińska – od Moniki Maślanka z rodziną

† Małgorzata Pietrzak – od Wiktorii Pilarz

† Józef Semik – od Ewy Myrta

† Barbara Michalec – od Barbary Matlak

† Władysława Błachut – od Elżbiety i Marcina Rus z Wieprza

† Małgorzata Waligóra – od Andrzeja Polaka z żoną i dziećmi

† Konrad Łodziana – od znajomych Elżbiety i Szymona Jurczak

† Halina Podziorna – od Urszuli Augustyńskiej z rodziną

† Jadwiga Michalska – od wujka Jurka Błachuta z żoną Małgorzatą

† Henryk Jagosz – od Laszczaków z Błotnego

† Małgorzata Jasek – od Michaliny Habdas z rodziną

† Józef Bednarz – od Ireny i Andrzeja Janaczek z rodziną z Bielska-Białej

† Stanisław Biernat – od sąsiadów Lucjana i Leszka Janosz z rodzinami

† Jan Łodziana – od Jarka Błachuta z rodziną

† Anna Kubica – od Beaty i Pawła Kliś

† Stanisław Urbański – od Mołdyszowej i Stokłosów

† Halina Piątek – od Barbary i Mirosława Pochopień z rodziną

† Henryk Moroń – od Anety Florczyk z rodziną

† Irena Semla – od Beaty i Zdzisława Pydych z rodziną

† Czesław Pyzel – od Piotra i Marii Krzuś z rodziną

† Eugenia Kąkol – od Katarzyny i Jacka Kąkol z rodziną z Twardorzeczki

† Roman Suława – od Iwony i Tomasza Cul z dziećmi

† Stefania Tlałka – od sąsiadki Jolanty Piecuch z rodziną

† Roman Kozioł – od sąsiadów Bienias z Huciska

† Mieczysław Piecuch – od Łukasza Piecucha z rodziną

† ks. Dariusz Łodziana – od Aurelii Wisła z rodziną

† Józef Laksa – od Doroty i Stanisława Stopka z Leśnej

† Karol Wisła – od Tomasza Rypień z rodziną

† Lucyna Faber – od Janiny i Bogusława Juźwy

† Joanna Wandzel – od Bożeny i Jana Lewińskich z rodziną

† Marian Biegun – od Agaty Wawrzeczko

† Marek Mrowiec w 2 rocz. śm. – od żony Krystyny

NIEDZIELA – 24.07.

godz. 730 – † Bożena Legierska – od sąsiadów Marzeny i Pawła Prochot z rodziną

godz. 930 – † Romana (ona) Jura w 19 rocz. śm.

godz. 1100 – † Lucyna Faber – od teściowej Karoliny Faber

godz. 1830 – † Józef Semik – od Cieślików i Szczygłów