INTENCJE MSZALNE

17.10. – 24.10.2021 r.

NIEDZIELA 17.10. – odpust ku czci Św. Jadwigi Sląskiej

godz. 730 – † Marian Brasse z rodzicami i teściami

godz. 730 – † Małgorzata Pietrzak – od wnuka Jarosława Pietrzaka z rodziną

godz. 930 – † Paweł Kuźnik w 7 rocz. śm.

godz. 930 – † Stanisław Lalik – od sąsiada Bogusława Adamczyk z żoną

godz. 1100 – Za Parafian

godz. 1730 – † Anna Sapeta w 15 rocz. śm. z rodzicami i teściami

godz. 1730 – † Józef Łodziana – od Agaty i Zdzisława Boboń z Gilowic

PONIEDZIAŁEK 18.10.

godz. 630 – † Jarosław Ścieszka – od Iwony i Tomasza Kumorek z rodziną

godz. 630 – † Stanisława Kania – od wnuka Mateusza z Magdaleną

godz. 1730 – † Anna i Stanisław Lalik z córką Sabiną

godz. 1730 – † Genowefa Dziki – od syna Zenona z żoną Danutą

WTOREK – 19.10.

godz. 630 – † Joanna Gołuch – od Koleżanek i Pracowników Przedszkola w Pewli Ślemieńskiej

godz. 630 – † Stanisław Sermak – od syna Marka z rodziną

godz. 1730 – † Urszula Matlak z rodzicami i teściami

godz. 1730 – † Władysława Semla – od wnuczki Eli z rodziną

ŚRODA – 20.10.

godz. 630 – † Władysława Setla – od Sióstr z Róży MB Fatimskiej i Pań z KGW Leśna

godz. 630 – † Bożena Legierska – od OSP Sienna

godz. 1730 – † Edward Sermak z żoną i rodzicami

godz. 1730 – † Maria Sermak – od Sióstr z Róży MB Różańcowej

CZWARTEK – 21.10.

godz. 630 – † Jan Waligóra – od żony Małgorzaty

godz. 630 – † Aniela Cul – od Handzlików z Leśnej

godz. 1730 – † Piotr Biegun – od syna Pawła

godz. 1730 rezerwacja Urbaś

PIĄTEK – 22.10.

godz. 630 – O Boże bł., opiekę MB, zdrowie dla Aleksandry w dniu urodzin – od syna Michała

godz. 1730 – Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Marii i Kazimierza i Bożą opiekę dla Marii z okazji 70 urodzin

godz. 1730 – † Julian i Kazimiera Sapeta z rodzicami

SOBOTA – 23.10.

godz. 630 – † Antoni Januła w 5 rocz. śm. z rodzicami

godz. 630 – † Krzysztof Polak – od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników ZSP w Siennej

godz. 1730 Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Stanisław Studniarz – od rodziny Piegzów

† Genowefa Dziki – od Tadeusza Kubicy z rodziną

† Czesława Moroń – od Beni Łodziana z rodziną

† Jarosław Ścieszka – od Ewy Biela

† Władysława Setla – od Jerzego i Małgorzaty Błachut

† Piotr Biegun – od Danuty i Roberta Wróbel

† Stanisław Jagosz – od Grzegorza Błachut z rodziną

† Jerzy Adamczyk – od Lucyny i Grzegorza Kaleta z rodziną z Godziszki

† Józef Łodziana – od Agaty i Grzegorza Habdas

† Anna Matlak – od Władysławy i Bogdana Micherda

† Józef Urbaś – od Kazimiery i Wiesława Kania z Wieprza

† Bożena Legierska – od Jolanty i Krzysztofa Ryś z Ostrego

† Maria Sermak – od Mietka z rodziną

† Jan Waligóra – od Adama Gołek z rodziną

† Aniela Cul – od Anny Wisła z mężem i rodziną z Siennej

† Czesława Piecuch – od Sabiny i Bogumiła Warzecha

† Teresa Podziorna – od Jadwigi i Władysława Mikociak

† Aleksandra Pogan – od Małgorzaty Dróżdż z rodziną

† Władysława Barteczko – od Joli z rodziną

† Sławomir Cieśla – od Marka i Magdaleny Piecuch

† Bronisław Panek – od Katarzyny Mroczka z rodziną

† Maria Kamińska – od Alicji i Andrzeja Stasiców

† Edward Borgosz – od Basi Hałuszka z rodziną

† Marek Ciurla – od Mirosława i Anny Piotrowskich z rodziną

† Wiktoria Sufa – od Barbary Sowa z mężem

† Rozalia Mucha – od Szymona i Katarzyny Bednarz

† Irena Świdzińska – od Basi Biernat z dziećmi

† Małgorzata Pietrzak – od Izabeli Wiercigroch z rodziną

† Józef Semik – od Anny i Sylwestra Urbaś

† Barbara Michalec – od Edyty i Mariusza Świątkowskich z Siemianowic Śląskich

† Władysława Błachut – od chrześniaka Grzegorza z żoną

NIEDZIELA 24.10.

godz. 730 – † Franciszek Dziedzic z rodzicami i rodzeństwem

godz. 730 – † Czesława Piecuch – od Rybarskich i Dłutków

godz. 930 – † Joanna Gołuch w 1 rocz. śm. z mężem i zmarli z rodziny

godz. 930 – Z podziękowaniem o Boże bł. dla tych co wsparli poszkodowanych w pożarze

godz. 1100 – Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Julia Bednarz

godz. 1730 – † Karol Kiełbas z rodzicami i bratem Michałem