XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

ODPUST KU CZCI ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

26 września 2021 r.

1. Przeżywamy uroczystość odpustową ku czci św. Michała Archanioła. Każdy kto dziś pobożnie uczestniczy we mszy św., jest po spowiedzi, przyjmie Komunię św., odmówi nakazane modlitwy oraz wykluczy przywiązanie do grzechu, może zyskać odpust zupełny czyli darowanie kary doczesnej za popełnione grzechy.

2. Od piątku 1 października msze św. wieczorne w dni powszednie i niedziele będą o godz. 1730.

3. Od piątku – 1 października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będą o godz. 1645.

Uczniów klas II zapraszamy w piątek – 1 października na godz. 16:45 na Nabożeństwo Różańcowe. Dzieci otrzymają różańce. To pierwszy krok w przygotowaniu do Komunii Świętej w klasie III.

Uczniów klas III zapraszamy w niedzielę – 3 października na godz. 16:45 na Nabożeństwo Różańcowe. Wtedy zostaną rozdane różańce, które z powodu pandemii nie zostały wręczone rok temu.

4. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. od godz. 1600.

5. Nawiązując do ubiegłorocznej rodzinnej pielgrzymki górskiej szlakiem Jana Pawła II, chcemy i w tym roku wyjść naszymi rodzinami w góry. Zapraszamy wszystkich parafian na II Rajd Rodzinny śladami Jana Pawła II w dniu 2 Października (sobota)- na pielgrzymkę na Halę Lipowską i Halę Boraczą (inna trasa niż rok temu). Zapisy w zakrystii w celu zorganizowania przewozu. Zbiórka pod kościołem o 7:30. Więcej informacji u ks. Pawła i na stronie parafii.

5. Do chorych udamy się z posługą sakramentalną w sobotę – 2 października w godz. od 800 do 1100. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.

• w poniedziałek – wspomnienie św. Wincentego

• we wtorek – wspomnienie św. Wacława

• w środę – święto świętych Archaniołów

• w czwartek – wspomnienie św. Hieronima

• w piątek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

• w sobotę – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

7. Dziękuję Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich z Leśnej i Siennej za porządki wokół kościoła.