INTENCJE MSZALNE

19.09. – 26.09.2021 r.

NIEDZIELA 19.09.

godz. 730 – † Piotr Bednarz w 30 rocz. śm. z dziadkami

godz. 930 – † Karolina i Karol Noga . śm.

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu: Jakub Śleziak; Antoni Jarco

godz. 1830 – † Za zmarłych z rodzin: Łobodów; Białków; Talików

PONIEDZIAŁEK 20.09.

godz. 630 – † Marcin Binda – od Pracowników Firmy KOMPLEX BUD

godz. 630 – † Stanisław Lalik – od wnuczki Marty z rodziną

godz. 1830 – † Tomasz Piątek

WTOREK – 21.09.

godz. 630 – † Józef Wolny w 17 rocz. śm. z rodzicami i teściami

godz. 1830 – † Stanisław Studniarz – od wnuka Dawida z rodziną

ŚRODA – 22.09.

godz. 630 – † Stefania Sapeta – od Krystyny Matlak z córką Aleksandrą

godz. 1830 – † Kazimierz Łodziana – od sąsiadów Pasierbków

CZWARTEK – 23.09.

godz. 630 – † Czesława Moroń – od Koleżanek z „RUCHU”- Grażyny Widzyk, Kazimiery Pęcikiewicz, Danuty Gołek, Barbary Oczkowskiej

godz. 1830 – † Anna Piątek z mężem oraz wnukiem

godz. 1830 – † Jarosław Ścieszka – od Ewy Syposz

PIĄTEK – 24.09.

godz. 630 – † Stanisława Kania – od Celiny Habdas z rodziną

godz. 1830 – † Włodzimierz Błachut – od wnuczki Kamili z mężem Łukaszem

godz. 1830 – † Władysława Setla – od Grażyny Pytlik z rodziną

SOBOTA – 25.09.

godz. 630 – † Maria Piątek – od sąsiada Władysława Zuziaka z rodziną

godz. 630 – † Stefania Sapeta – od Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Siennej

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Stanisław Studniarz – od Grażyny Czulak z rodziną

† Genowefa Dziki – od sąsiadów Bujak

† Czesława Moroń – od koleżanek i kolegów linii przygotowawczej KOMAX i SEWS CABIND

† Jarosław Ścieszka – od Kuzyna Jerzego z żoną Barbarą i synami: Marcinem i Łukaszem

† Władysława Setla – od Beaty i Tomasza Wolnych z rodziną

† Piotr Biegun – od Marka Siwca z rodziną

† Stanisław Jagosz – od wnuczki Agnieszki

† Jerzy Adamczyk – od chrześniaka Bartka z rodziną

† Józef Łodziana – od Łukasza i Agnieszki Błachut z dziećmi

† Anna Matlak – od sąsiadki Krystyny Łodziana z rodziną

† Józef Urbaś – od Elżbiety i Marcina Rus z Wieprza

† Bożena Legierska – od rodziny Sowów z Siennej

† Maria Sermak – od Jolanty i Mirosława Małysiak z rodziną

† Jan Waligóra – od Ewy Gil

† Aniela Cul – od Jadwigi i Tadeusza Zabłockich z rodziną

† Czesława Piecuch – od Anny Setla

† Teresa Podziorna – od Mirosławy i Kazimierza Jafernik z rodziną

† Aleksandra Pogan – od Asi i Berki

† Władysława Barteczko – od Jacka Knapka z rodziną

† Alojzy Kogut – od rodziny Wojnarowskich z Ptaszkowej

† Sławomir Cieśla – od sąsiadów Adamczyków

† Bronisław Panek – od Krystyny i Adama Kijas z rodziną

† Maria Kamińska – od szwagierki Haliny

† Edward Borgosz – od Stanisławy Osmałek z córką Lucyną i zięciem

† Marek Ciurla – od Barbary i Henryka Drożdż

† Wiktoria Sufa – od siostrzenic: Basi i Danusi z Bystrej

† Rozalia Mucha – od swatów Czesławy i Kazimierza Bednarz

† Irena Świdzińska – od sąsiadów Kubiców

† Józef Gołuch w 1 rocz. śm. z rodzicami teściami

NIEDZIELA 26.09. – odpust ku czci Św. Michała Archanioła

godz. 730 – † Antoni i Agnieszka Stefko

godz. 730 – † Rozalia Mucha – od sąsiadów Janotów

godz. 930 – † Stanisław Jeziorski w 1 rocz. śm.

godz. 930 – † Zofia i Michał Caputa (Fundatorzy pola pod kościół w Leśnej)

godz. 1100 – Za Parafian

godz. 1830 – † Teresa Podziorna – od syna z synową