INTENCJE MSZALNE

13.06. – 20.06.2021 r.

NIEDZIELA 13.06.

godz. 730 – † Józef Copija w 30 rocz. śm.

godz. 730 – † Teresa Podziorna – od Koleżanek z GS-u Lipowa

godz. 930 – O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Józefa z okazji 80 urodzin

godz. 930 – † Maria Piątek – od męża Mariana

godz. 1100 – Dziękczynna za 25 lat małżeństwa Izabeli i Grzegorza prosząc o Bożą opiekę

godz. 1830 – † Józef Hulbój od Ewy Knapek z rodziną z Siennej

PONIEDZIAŁEK 14.06.

godz. 630 – † Bożena Legierska – od linii Przygotowanie – Grunwaldzka SEWS CABIND

godz. 1830 – † Czesław Łodziana z rodzicami

godz. 1830 – † Maria Piątek – od wnuka Szymona

WTOREK – 15.06.

godz. 630 – † Czesława Piecuch – od Ewy i Józefa Urbańskich

godz. 1830 – O Boże bł. dla Laury Białek z okazji rocznicy urodzin i chrztu

ŚRODA – 16.06.

godz. 630 – † Jerzy Adamczyk – od sąsiadów Janiny i Mieczysława Wolnych

godz. 1830 † Waleria i Stanisław Motyka

godz. 1830 – † Anna Matlak – od syna Marka z zoną

CZWARTEK – 17.06.

godz. 630 – † Agnieszka Stefko – od Barbary i Krzysztofa Jurek z rodziną

godz. 1830 – † Aleksandra Pogan – od koleżanek z klasy z Liceum

godz. 1830 – † Danuta Pawlus – od Jadwigi i Stanisława Pietraszko

PIĄTEK – 18.06. – dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 630 – † Marcin Binda – od Janusza Bindy z rodziną

godz. 1830 – † Leokadia Grzonka z mężem Rudolfem

godz. 1830 – † Krzysztof Polak – od znajomych syna

SOBOTA – 19.06.

godz. 630 – † Marian Bochenek

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Krzysztof Polak – od Pauliny i Radosława Janota

† Janusz Błaszczyk – od Rafała Gacka z rodziną z Pietrzykowic

† Teresa Bryndza – od Zarządu i Zawodników LKS Leśna

† Stanisław Studniarz – od Dagmary Rus z rodziną

† Stefania Sapeta – od wnuczki Doroty z rodziną

† Wiktoria Legierska – od Marioli i Wiesława Kocoń z dziećmi i ich rodzinami

† Kazimierz Łodziana – od rodziny Ponikwiów

† Genowefa Dziki – od Zofii Jakubiec z rodziną z Łodygowic

† Czesława Moroń – od Janiny Michalskiej

† Joanna Gołuch – od sąsiadek córki Marii

† Jarosław Ścieszka – od Bogumiły i Mariusza Pawlus

† Stanisław Sermak – od sąsiadów: Jakubców i Mrowców

† Władysława Setla – od chrześniaczki Gra żyny Dobosz z rodziną

† Henryk Rypień – od sąsiadów Janotów

† Piotr Biegun – od Ryszarda i Jolanty Piecuch

† Maria Piątek – od Danuty i Jerzego Czech z rodziną

† Stanisław Jagosz – od Danuty Konior z rodziną

† Jerzy Adamczyk – od Mariusza i Barbary Golasik z rodziną

† Józef Łodziana – od wnuczki Sylwii z mężem i dziećmi

† Władysław Żuławski – od wnuczki Eli z mężem i dziećmi

† Anna Matlak – od Ewy Biela

† Józef Urbaś – od sąsiadki Anny Gołuch

† Danuta Pawlus – od sąsiadki Hani Semla

† Agnieszka Stefko – od rodziny Matlaków i Barteczków

† Henryk Kliś – od Artura i Bożeny Caputa z rodziną

† Bożena Legierska – od Krystyny Jabłońskiej z rodziną z Sopotni Małej

† Maria Sermak – od Andrzeja i Jolanty Semik

† Jan Waligóra – od Marzeny i Artura Tomalczyk z rodziną

† Aniela Cul – od Andrzeja i Grażyny Motyka z Węgierskiej Górki

† Czesława Piecuch – od wnuka Dariusza z rodziną

† Teresa Podziorna – od Łucjana z rodzina

† Aleksandra Pogan – od Anny Polak z dziećmi

NIEDZIELA 20.06.

godz. 730 – † Anna i Józef Jagosz w 7 rocz. śm.

godz. 930 – † Mieczysław Handzlik z ojcem Janem

godz. 930 – † Teresa Podziorna – od Anny Dziedzic z rodziną

godz. 1100 – Msza św. chrzcielna

godz. 1100 – O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry Ciupka z okazji roczku urodzin i chrztu

godz. 1830 – † Benedykt Staszek w 20 rocz. śm.