OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

11 kwietnia 2021 r.

1. W liturgii dnia dzisiejszego przeżywamy uroczystość Bożego Miłosierdziaodpust parafialny. O godz. 1500 zostanie odprawione nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia a następnie Msza św. Kazania odpustowe głosi ks. Wojciech Nowak z Radziechów. W związku z limitami uczestniczących w nabożeństwach zachęcamy aby tej godzinie uczestniczyć w godzinie Miłosierdzia transmitowanej z Łagiewnik.

2. Katowickie Centrum Krwiodawstwa prowadzi dzisiaj Akcję oddawania Krwi i zapisy do Banku Szpiku Kostnego. Włączmy się w tę wyjątkową akcję charytatywną, w której w dosłowny sposób naśladujmy Chrystusa Miłosiernego i realizujemy przykazanie miłości. Akcja będzie trwała od godz. 900 do godz. 1230. Osoba oddająca krew musi mieć przy sobie dowód osobisty, być po lekkim nietłustym posiłku i mocno nawodnić organizm.

3. W piątek przypada dzień modlitw do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy na godz. 1800 na koronkę do Bożego Miłosierdzia a po wieczornej Mszy św. na nabożeństwo Drogi Światła.

4. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna. Zachęcamy aby do kościoła przynieść swój egzemplarz Pisma Świętego oraz coś do pisania.

5. W imieniu rodziców Florentynki i Wojtusia dziękujemy za złożony dar na rehabilitację. Zebrano kwotę 5.917 zł i 13 gr.