INTENCJE MSZALNE

11.04. – 18.04.2021 r.

NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA 11.04.

godz. 730 – † Alojzy Wątroba w 18 rocz. śm.

godz. 930 – † Aniela i Antoni Hernas

godz. 930 – † Jarosław Zarębski o łaskę wiecznego spotkania z Bogiem – od sąsiadów Micorków

godz. 1100 – † Marian Brasse z rodzicami i teściami

godz. 1500 – Wynagradzająca Bożemu Miłosierdziu za grzechy nasze i całego świata – od ADŚ

godz. 1830 – † Maksymilian i Stanisława Duda z rodzicami

PONIEDZIAŁEK 12.04.

godz. 630 – † Agnieszka Stefko – od sąsiadów Czechowej i Dąbkowskich

godz. 1830 – † Henryk Piecuch w 8 rocz. śm. z żoną Jadwigą i synem Stanisławem

WTOREK – 13.04.

godz. 630 – † Stanisław Studniarz – od Danuty i Jana Śleziak

godz. 1830 – † Wanda Piątek z rodzicami

ŚRODA – 14.04.

godz. 630 – † Genowefa Hankus – od Danuty Szczebranowicz

godz. 1830 – † Waleria Motyka – od sąsiadów i znajomych syna

CZWARTEK – 15.04.

godz. 630 – † Stanisław Lalik – od wnuków: Mateusza, Katarzyny, Marcina, Kacpra Kaleta

godz. 1830 – † Eugeniusz Barteczko w 26 rocz. śm. z żoną Anną i rodzicami

PIĄTEK – 16.04. – dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 630 – † Władysława Semla – od kuzyna Władysława Żuławskiego z rodziną

godz. 1830 – † Urszula Tracz – od kuzynki Haliny z rodziną

SOBOTA – 17.04.

godz. 630 – Bogu wiadoma

godz. 1830Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

† Krzysztof Polak – od Joanna i Piotra Sapeta z Leśnej

† Marcin Binda – od Katarzyny i Wojciecha Wróbel z Łodygowic

† Henryk Czulak – od Joanny Wójcik-Mirskiej z Personelem sklepu EURO

† Marek Mrowiec – od brata Adama z rodziną

† Janusz Błaszczyk – od Ewy Caderek, Agaty i Krzysztofa Fraś

† Teresa Bryndza – od Danuty Kluka

† Władysława Semla – od Eli Kos z rodziną

† Stanisław Lalik – od chrześniaka Kazimierza z rodziną z Godziszki

† Stanisław Studniarz – od Artura i Danuty Łodziana z rodziną

† Stefania Sapeta – od Katarzyny i Krzysztofa Zoń z rodziną

† Wiktoria Legierska – od sąsiadów Sobli

† Kazimierz Łodziana – od Łukasza i Agaty Urbaś z Wieprza

† Genowefa Dziki – od Wandy Góreckiej z Żywca

† Czesława Moroń – od sąsiadki Zosi Maruszak

† Joanna Gołuch – od sąsiadów Skowron i Ciupka

† Jarosław Ścieszka – od Bogusława Juraszka z rodziną

† Stanisława Kania – od Alicji i Aleksandra Tapek z rodziną

† Włodzimierz Błachut – od kuzyna Edka z rodziną

† Stanisław Sermak – od kuzynki Aleksandry z rodziną

† Władysława Setla – od Beaty Kumorek z rodziną

† Henryk Rypień – od Zofii i Zygmunta Habdas

† Piotr Biegun – od Klaudii i Łukasza Biegun

† Maria Piątek – od bratanków: Jacka, Daniela i Wojtka z rodzinami

† Stanisław Jagosz – od Zofii Rozkosz

† Jerzy Adamczyk – od Edyty i Piotra Horodzikiewicz

† Józef Łodziana – od koleżanek za stosika GAŁUSZKA

† Władysław Żuławski – od rodziny Greniów

† Anna Matlak – od Bogusi i Bogdana Filip

† Józef Urbaś – od sąsiadów Supłatów

† Danuta Pawlus – od rodziny Strumidłowskich z Żywca

† Stanisława Habdas – od Stanisława Biernata z rodziną

† Agnieszka Stefko – od siostrzenicy Moniki z rodziną

† Henryk Kliś – od Aldony z mężem z Twardorzeczki

NIEDZIELA 18.04.

godz. 730 – † Gustyna Panek z synem i zmarli z rodziny

godz. 930 – † Genowefa Romel w 1 rocz. śm.

godz. 1100 – Roczek urodzin i chrztu Aleksander Ciupka

godz. 1830 – † Jarosław Ścieszka – od żony Renaty

godz. 1830 – † Henryk Kliś – od kuzynek: Basi Pietrusiak i Ireny Caputa