OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

03 stycznia 2021 r.

1. W śro uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. będą odprawione tak jak w każdą niedzielę. Na mszach św. poświęcimy kredę i kadzidło. W tym dniu taca przeznaczona jest na misje.

2. Wizyta duszpasterska:

Kolęda – wizyta duszpasterska. Chętne rodziny zapraszamy w dni powszednie – do soboty 09 stycznia na godz. 1730 – na wieczorną Mszę św. i modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, zakończone indywidualnym błogosławieństwem rodzin. Każda obecna w kościele rodzina otrzymuje kredę, wodę św. oraz modlitwy błogosławieństwa, które pomogą w rodzinnej modlitwie błogosławieństwa domu i rodziny przeprowadzony przez seniora rodziny, po powrocie z kościoła do domu, bądź w dowolnym odpowiednim dla mieszkańców czasie.