OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY

27 grudnia 2020 r.

1. Kolęda – wizyta duszpasterska. Od jutra – od poniedziałku 28 grudnia do 10 stycznia zapraszamy chętne rodziny na godz. 1730 – na wieczorną Mszę św. i modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, zakończone indywidualnym błogosławieństwem rodzin. Każda obecna w kościele rodzina otrzyma przygotowany pakiet z kredą i wodą św. oraz modlitwami błogosławieństwa, który pomoże w rodzinnej modlitwie błogosławieństwa domu i rodziny przeprowadzony przez seniora rodziny, po powrocie z kościoła do domu.

2. We czwartek zakończenie starego roku. Na godz. 1645 zapraszamy na nabożeństwo przebłagalne – nieszpory, na które prosimy przynieść książeczki. Po nabożeństwie zostanie odprawiona Msza św.

3. W piątek – uroczystość Świętej Bożej RodzicielkiNowy Rok. Msze św. będą odprawione jak w każdą niedzielę. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Dla seniorów została przygotowana nowa darmowa gazetka, z wieloma przydatnymi dla nich informacjami. Bardzo proszę Seniorów o zabranie jej od ministrantów w przedsionku kościoła.